Schoolteam en organisatie

We hebben zeven groepen: twee groepen 1/2, een groep 3, 4/5, 5/6, 7 en 8. Het team bestaat uit leerkrachten, een onderwijsondersteuner, een vakleerkracht gymnastiek, een intern begeleider, een administratrice, een conciërges, een directeur en twee MT-leden.

Marina Hendriks

Leerkracht groep 7
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
m.hendriks@despringstok.nl    

Jesse Heppener

Leerkracht groep 5/6
Groep 5/6 - Bekijk groepspagina ›
j.heppener@despringstok.nl    

Sylvia Louwris

Leerkracht groep 4
Groep 4/5 - Bekijk groepspagina ›
s.louwris@despringstok.nl    

Ruben Hebing

Leerkracht groep 8
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
r.hebing@despringstok.nl    

Nicole Rijnvis

Leerkracht De Ruimte en ondersteuner in onze combinatiegroepen
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
n.rijnvis@despringstok.nl    

Sophie Hermanussen

Leerkracht groep 3 en lid managementteam
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
s.hermanussen@despringstok.nl    

Andrea Joosen

Intern begeleider
ib@despringstok.nl    

Naima Adda

Leerkrachtondersteuner
n.adda@despringstok.nl    

Adrie Tap

Vakleerkracht gymnastiek
a.tap@despringstok.nl    

Joana Almeida

Administratie
j.almeida@despringstok.nl    

Carin Dijkzeul

Directeur
c.dijkzeul@janvanderheijdenhuis.nl     

Yvonne Voogd

Leerkracht De Regenbooggroep
y.voogd@despringstok.nl    

Birgitte Treffers

Leerkracht groep 3
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
b.treffers@despringstok.nl    

Irma Van der Lubbe

Leerkracht groep 1/2 groen
Groep 1/2 groen - Bekijk groepspagina ›
I.vanderlubbe@despringstok.nl