Schoolteam en organisatie

We hebben zes groepen: een kleutergroep (1/2), groep 3, groep 4/5, groep 5/6, groep 7 en groep 8.

 

Het team bestaat uit groepsleerkrachten, twee onderwijsondersteuners, twee vakleerkrachten bewegingsonderwijs, een intern begeleider, een administratrice, een conciërge en een directeur.

 

 

Marion Landsmark

Groepsleerkracht
Groep geel (1/2) - Bekijk groepspagina ›
m.landsmark@despringstok.nl    

Astrid Steur

Groepsleerkracht (op woensdag in groep geel)
Groep geel (1/2) - Bekijk groepspagina ›
a.steur@despringstok.nl    

Sylvia Louwris

Groepsleerkracht
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
s.louwris@despringstok.nl    

Marieke Kroese

Groepsleerkracht (op maandag in groep 3)
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
m.kroese@despringstok.nl    

Ruby Haighton

Groepsleerkracht
Groep 4/5 - Bekijk groepspagina ›
r.haighton@despringstok.nl    

Diane Scherer

Groepsleerkracht (op woensdag in groep 4/5)
Groep 4/5 - Bekijk groepspagina ›
d.scherer@despringstok.nl    

Diederik Bok

Groepsleerkracht, Mokum Meestert
Groep 5/6 - Bekijk groepspagina ›
d.bok@janvanderheijdenhuis.nl    

Marina Hendriks

Groepsleerkracht
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
m.hendriks@despringstok.nl    

Jesse Heppener

Groepsleerkracht, vakleerkracht bewegingsonderwijs en kleutergym, Ambassadeur van de Springstok en ICT'er
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
j.heppener@despringstok.nl    

Ruben Hebing

Groepsleerkracht, Mokum Meestert
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
r.hebing@despringstok.nl    

Sophie Hermanussen

Directeur
s.hermanussen@despringstok.nl    

Andrea Joosen

Intern begeleider (IB'er)
ib@despringstok.nl    

Yvonne Voogd

Remedial Teacher (RT'er) en rekenspecialist
De Regenboog - Bekijk groepspagina ›
y.voogd@despringstok.nl    

Adrie Tap

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en lid van de kerngroep van bewo-netwerk
a.tap@despringstok.nl    

Naima Adda

Leerkrachtondersteuner
n.adda@despringstok.nl    

Tuğba Turkmen

Leerkrachtondersteuner
t.turkmen@despringstok.nl    

Kim Snelton

Conciërge
k.snelton@despringstok.nl    

Joana de Almeida

Administratrice (werkt op woensdag en donderdag)
j.almeida@despringstok.nl