Schoolteam en organisatie

We hebben zeven groepen: twee kleutergroepen (1/2), een groep 3, 4/5, 5/6, 7 en 8. Het team bestaat uit leerkrachten, een onderwijsondersteuner, twee vakleerkrachten gymnastiek, een intern begeleider, een administratrice, een conciërge, een directeur en adjunct-directeur.

 

 

Irma Van der Lubbe

Leerkracht groep 1/2 groen
Groep 1/2 groen - Bekijk groepspagina ›
I.vanderlubbe@despringstok.nl    

Marion Landsmark

Leerkracht groep 1/2 geel
Groep 1/2 geel - Bekijk groepspagina ›
m.landsmark@despringstok.nl     

Jesse Heppener

Leerkracht groep 1/2, 3 en vakleerkracht bewegingsonderwijs/kleutergym
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
j.heppener@despringstok.nl    

Sylvia Louwris

Leerkracht groep 3
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
s.louwris@despringstok.nl    

Ruby Haighton

Leekracht groep 4
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
r.haighton@despringstok.nl    

Diederik Blok

Leerkracht groep 5/6
Groep 5/6 - Bekijk groepspagina ›
d.bok@janvanderheijdenhuis.nl    

Ruben Hebing

Leerkracht groep 6/7
Groep 6/7 - Bekijk groepspagina ›
r.hebing@despringstok.nl    

Marina Hendriks

Leerkracht groep 8
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
m.hendriks@despringstok.nl    

Sophie Hermanussen

Adjunct directeur en leerkracht De Ruimte
De Ruimte - Bekijk groepspagina ›
s.hermanussen@despringstok.nl    

Carin Dijkzeul

Directeur
c.dijkzeul@janvanderheijdenhuis.nl     

Andrea Joosen

Intern begeleider
ib@despringstok.nl    

Yvonne Voogd

Leerkracht De Regenbooggroep
y.voogd@despringstok.nl    

Adrie Tap

Vakleerkracht bewegingsonderwijs (woensdag en vrijdag)
a.tap@despringstok.nl    

Joana Almeida

Administratie
j.almeida@despringstok.nl    

Naima Adda

Leerkrachtondersteuner
n.adda@despringstok.nl