Schoolteam en organisatie

Wij hebben 8 groepen: twee kleutergroepen (1/2A en 1/2B), een groep 3, een groep 4, een groep 5, een groep 6, een groep 7 en een groep 8. Daarnaast hebben we ook de Regenbooggroep, De Ruimte en het Doelab.

 

Wij staan voor u klaar!

Het team bestaat uit enthousiaste groepsleerkrachten, twee onderwijsondersteuners, twee vakleerkrachten bewegingsonderwijs, twee intern begeleiders (IB'ers), een administratrice, een conciërge en een directeur. 

 

Naast bovengenoemde personeelsleden zult u met regelmaat stagiairs tegenkomen. Wij bieden namelijk opleidingsplekken aan voor de PABO, Schoolmaatschappelijk werk en Sociale diensverlening. 

Jeanien Galle

Groepsleerkracht groep 1/2A (maandag t/m woensdag)
j.galle@despringstok.nl  

Nanda Mulder

Groepsleerkracht groep 1/2 A (donderdag en vrijdag) en groepsleerkracht groep 3 (woensdag)
n.mulder@despringstok.nl  

Anastasia Voulgari

Groepsleerkracht groep 1/2 B (dinsdag t/m vrijdag)
a.voulgari@despringstok.nl  

Martha van de Camp

Groepsleerkracht groep 1/2 B op woensdag

Sylvia Louwris

Groepsleerkracht groep 3 (maandag en dinsdag en donderdag en vrijdag) & Cultuurcoördinator, ICT
s.louwris@despringstok.nl  

Isa Kooi

Stagiaire groep 3

Marion Landsmark

Groepsleerkracht groep 4 (maandag, dinsdag en vrijdag) & Cultuurcoördinator
m.landsmark@despringstok.nl  

Ruth Boeijinga

Groepsleerkracht groep 4 (woensdag en donderdag) Taalspecialist (woensdag)
r.boeijinga@despringstok.nl  

Naima Adda

Leerkrachtondersteuner groep 4 (maandag, dinsdag en donderdag)
n.adda@despringstok.nl  

Diane Scherer

Groepsleerkracht groep 5 ( maandag en vrijdag)
d.scherer@despringstok.nl  

Marina Hendriks

Groepsleerkracht groep 5 (dinsdag t/m donderdag), leerkracht plusgroep De Ruimte (dinsdag), vertrouwenscontactpersoon en coördinator W&T
m.hendriks@despringstok.nl  

Nina Jourdan

Groepsleerkracht groep 6 (maandag t/m donderdag)
n.jourdan@despringstok.nl  

Tjerk de Bruin

Groepsleerkracht groep 6 (vrijdag)
t.debruin@despringstok.nl  

Diederik Bok

Groepsleerkracht groep 7 (maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag) en Mokum Meestert
d.bok@despringstok.nl  

Ruben Hebing

Groepsleerkracht groep 7 (donderdag) en groep 8 ( maandag, dinsdag en vrijdag) Mokum Meestert
r.hebing@despringstok.nl  

Menno de Boer

Groepsleerkracht groep 8 (woensdag en donderdag)
m.deboer@despringstok.nl  

Rhonda Huisman

Leerkrachtondersteuner groep 7 (maandag, dinsdag en donderdag)

Adrie Tap

Vakleerkracht bewegingsonderwijs (woensdag en donderdag) en lid van de kerngroep van bewo-netwerk
a.tap@despringstok.nl  

Jhordy Groenland

Vakleerkracht bewegingsonderwijs (maandag en dinsdag)
j.groenland@despringstok.nl  

Yvonne Voogd

Remedial Teacher (RT'er) en rekenspecialist (maandag en dinsdag & donderdag en vrijdag)
y.voogd@despringstok.nl  

Hendrien Schutter

Assistent-Remedial Teacher (RT'er) en rekenspecialist
h.schutter@despringstok.nl  

Sophie Hermanussen

Directeur
directie@despringstok.nl  

Joana de Almeida

Management ondersteuner en Administratie (maandag, woensdag en donderdag)
administratie@despringstok.nl  

Andrea Joosen

Intern begeleider, lid MT, aandachtsfunctionaris en Anti-pestcoördinator, (maandag en woensdag t/m vrijdag)
ib@despringstok.nl  

Fleur Markus

Intern begeleider & lid MT
ib@despringstok.nl  

Kim Snelton

Conciërge
k.snelton@despringstok.nl  

Chantal Roosloot

Eventmanager/Onderwijsassistent (maandag en dinsdag)
c.roosloot@despringstok.nl  

Suzanne Klein

Cultuurcoach
s.klein@despringstok.nl