Schoolteam en organisatie

We hebben 5 groepen: één kleutergroep (1/2), een groep 3/4, een groep 4/5, een groep 6/7 en een groep 8. Daarnaast hebben we ook de Regenbooggroep, De Ruimte en het Doelab. Bij de pagina vindt u meer informatie over deze specifieke groepen. 

 

Wij staan voor u klaar!

Het team bestaat uit enthousiaste groepsleerkrachten, twee onderwijsondersteuners, twee vakleerkrachten bewegingsonderwijs, een intern begeleider, een administratrice, een conciërge en een directeur. 

 

Naast bovengenoemde personeelsleden zult u met regelmaat stagiairs tegenkomen. Wij bieden namelijk opleidingsplekken aan voor de PABO, Schoolmaatschappelijk werk en Sociale diensverlening. 

Marion Landsmark

Groepsleerkracht groep 1/2
Onderbouw - Bekijk groep ›
m.landsmark@despringstok.nl  

Astrid Steur

Groepsleerkracht (op woensdag in groep 1/2)
a.steur@despringstok.nl  

Sylvia Louwris

Groepsleerkracht groep 3/4 & Cultuurcoördinator
Middenbouw - Bekijk groep ›
s.louwris@despringstok.nl  

Elyne Dijkema

Groepsleerkracht (op maandag in groep 3/4)
Middenbouw - Bekijk groep ›

Diane Scherer

Groepsleerkracht (op maandag en woensdag in groep 4/5)
Middenbouw - Bekijk groep ›
d.scherer@despringstok.nl  

Diederik Bok

Groepsleerkracht groep 6/7, Mokum Meestert
Middenbouw - Bekijk groep ›
d.bok@despringstok.nl  

Marina Hendriks

Groepsleerkracht groep 4/5 (wo. t/m vrij.), leerkracht plusgroep (di.), vertrouwenscontactpersoon en coördinator W&T
Middenbouw - Bekijk groep ›
m.hendriks@despringstok.nl  

Ruben Hebing

Groepsleerkracht groep 8, Mokum Meestert
Bovenbouw - Bekijk groep ›
r.hebing@despringstok.nl  

Sophie Hermanussen

Directeur
s.hermanussen@despringstok.nl  

Andrea Joosen

Intern begeleider, Aandachtsfunctionaris en Anti-pestcoördinator, werkzaam op maandag en woensdag t/m vrijdag
ib@despringstok.nl  

Yvonne Voogd

Remedial Teacher (RT'er) en rekenspecialist
De Regenboog (ondersteuningsgroep) - Bekijk groep ›
y.voogd@despringstok.nl  

Adrie Tap

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en lid van de kerngroep van bewo-netwerk
a.tap@despringstok.nl  

Naima Adda

Leerkrachtondersteuner
n.adda@despringstok.nl  

Tuğba Turkmen

Leerkrachtondersteuner
t.turkmen@despringstok.nl  

Kim Snelton

Conciërge
k.snelton@despringstok.nl  

Joana de Almeida

Administratrice (werkt op maandag, woensdag en donderdag)
j.almeida@despringstok.nl