Schoolteam en organisatie

We hebben zes groepen: een kleutergroep (1/2), groep 3, groep 4/5, groep 5/6, groep 7 en groep 8.

 

Wij staan voor jullie klaar!

Het team bestaat uit enthousiaste groepsleerkrachten, twee onderwijsondersteuners, twee vakleerkrachten bewegingsonderwijs, een intern begeleider, een administratrice, een conciërge en een directeur. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid.

Marion Landsmark

Groepsleerkracht groep 1/2
Onderbouw - Bekijk groep ›
m.landsmark@despringstok.nl  

Astrid Steur

Groepsleerkracht (op woensdag in groep 1/2)
a.steur@despringstok.nl  

Sylvia Louwris

Groepsleerkracht groep 3
Onderbouw - Bekijk groep ›
s.louwris@despringstok.nl  

Marieke Kroese

Groepsleerkracht (op maandag in groep 3)
m.kroese@despringstok.nl  

Ruby Haighton

Groepsleerkracht groep 4/5
Middenbouw - Bekijk groep ›
r.haighton@despringstok.nl  

Diane Scherer

Groepsleerkracht (op woensdag in groep 4/5)
d.scherer@despringstok.nl  

Diederik Bok

Groepsleerkracht groep 5/6, Mokum Meestert
Middenbouw - Bekijk groep ›
d.bok@despringstok.nl  

Marina Hendriks

Groepsleerkracht groep 7 en vertrouwenscontactpersoon
Bovenbouw - Bekijk groep ›
m.hendriks@despringstok.nl  

Jesse Heppener

Groepsleerkracht groep 7 , vakleerkracht bewegingsonderwijs en kleutergym, Ambassadeur van de Springstok en ICT'er
Bovenbouw - Bekijk groep ›
j.heppener@despringstok.nl  

Ruben Hebing

Groepsleerkracht groep 8, Mokum Meestert
Bovenbouw - Bekijk groep ›
r.hebing@despringstok.nl  

Sophie Hermanussen

Directeur
s.hermanussen@despringstok.nl  

Andrea Joosen

Intern begeleider (IB'er)
ib@despringstok.nl  

Yvonne Voogd

Remedial Teacher (RT'er) en rekenspecialist
De Regenboog (ondersteuningsgroep) - Bekijk groep ›
y.voogd@despringstok.nl  

Adrie Tap

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en lid van de kerngroep van bewo-netwerk
a.tap@despringstok.nl  

Naima Adda

Leerkrachtondersteuner
n.adda@despringstok.nl  

Tuğba Turkmen

Leerkrachtondersteuner
t.turkmen@despringstok.nl  

Kim Snelton

Conciërge
k.snelton@despringstok.nl  

Joana de Almeida

Administratrice (werkt op maandag, woensdag en donderdag)
j.almeida@despringstok.nl