Schoolteam en organisatie

We hebben 5 groepen: één kleutergroep (1/2) en een groep 3/4, een groep 4/5 , 6/7 en 8. Daarnaast hebben we ook de Regenbooggroep, De Ruimte en het Doelab.

 

Wij staan voor jullie klaar!

Het team bestaat uit enthousiaste groepsleerkrachten, twee onderwijsondersteuners, twee vakleerkrachten bewegingsonderwijs, een intern begeleider, een administratrice, een conciërge en een directeur. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid.

Marion Landsmark

Groepsleerkracht groep 1/2
Onderbouw - Bekijk groep ›
m.landsmark@despringstok.nl  

Astrid Steur

Groepsleerkracht (op woensdag in groep 1/2)
a.steur@despringstok.nl  

Sylvia Louwris

Groepsleerkracht groep 3/4
Middenbouw - Bekijk groep ›
s.louwris@despringstok.nl  

Marieke Kroese

Groepsleerkracht (op maandag in groep 3)
m.kroese@despringstok.nl  

Diane Scherer

Groepsleerkracht (op maandag en woensdag in groep 4/5)
Middenbouw - Bekijk groep ›
d.scherer@despringstok.nl  

Diederik Bok

Groepsleerkracht groep 6/7, Mokum Meestert
Middenbouw - Bekijk groep ›
d.bok@despringstok.nl  

Marina Hendriks

Groepsleerkracht groep 4/5 (woensdag t/m vrijdag), leerkracht van de plusgroep (dinsdag) en vertrouwenscontactpersoon
Middenbouw - Bekijk groep ›
m.hendriks@despringstok.nl  

Ruben Hebing

Groepsleerkracht groep 8, Mokum Meestert
Bovenbouw - Bekijk groep ›
r.hebing@despringstok.nl  

Sophie Hermanussen

Directeur
s.hermanussen@despringstok.nl  

Andrea Joosen

Intern begeleider (IB'er), werkzaam op maandag en woensdag t/m vrijdag
ib@despringstok.nl  

Yvonne Voogd

Remedial Teacher (RT'er) en rekenspecialist
De Regenboog (ondersteuningsgroep) - Bekijk groep ›
y.voogd@despringstok.nl  

Adrie Tap

Vakleerkracht bewegingsonderwijs en lid van de kerngroep van bewo-netwerk
a.tap@despringstok.nl  

Naima Adda

Leerkrachtondersteuner
n.adda@despringstok.nl  

Tuğba Turkmen

Leerkrachtondersteuner
t.turkmen@despringstok.nl  

Kim Snelton

Conciërge
k.snelton@despringstok.nl  

Joana de Almeida

Administratrice (werkt op maandag, woensdag en donderdag)
j.almeida@despringstok.nl