Schoolteam en organisatie

We hebben 5 groepen: één kleutergroep (1/2), een groep 3/4, een groep 4/5, een groep 6/7 en een groep 8. Daarnaast hebben we ook de Regenbooggroep, De Ruimte en het Doelab. Bij de pagina vindt u meer informatie over deze specifieke groepen. 

 

Wij staan voor u klaar!

Het team bestaat uit enthousiaste groepsleerkrachten, twee onderwijsondersteuners, twee vakleerkrachten bewegingsonderwijs, een intern begeleider, een administratrice, een conciërge en een directeur. 

 

Naast bovengenoemde personeelsleden zult u met regelmaat stagiairs tegenkomen. Wij bieden namelijk opleidingsplekken aan voor de PABO, Schoolmaatschappelijk werk en Sociale diensverlening. 

Marion Landsmark

Groepsleerkracht groep 1/2 A (maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag)
m.landsmark@despringstok.nl  

Anastasia Voulgari

Groepsleerkracht groep 1/2 B (maandag t/m woensdag)
a.voulgari@despringstok.nl  

Jeanette Steenbakkers

Groepsleerkracht groep 1/2 A (woensdag) Groep 1/2 B (donderdag en vrijdag)
j.steenbakkers@despringstok.nl  

Sylvia Louwris

Groepsleerkracht groep 3 (dinsdag t/m vrijdag) & Cultuurcoördinator, ICT
s.louwris@despringstok.nl  

Nanda Mulder

Groepsleerkracht groep 3 (maandag)
n.mulder@despringstok.nl  

Ruby Haighton

Groepsleerkracht groep 4 (maandag t/m donderdag)
r.haighton@despringstok.nl  

Ruth Boeijinga

Groepsleerkracht groep 4 (donderdag en vrijdag) Taalspecialist (woensdag)
r.boeijinga@despringstok.nl  

Diane Scherer

Groepsleerkracht groep 5 ( maandag en dinsdag)
d.scherer@despringstok.nl  

Marina Hendriks

Groepsleerkracht groep 5 (woensdag t/m vrijdag), leerkracht plusgroep De Ruimte (dinsdag), vertrouwenscontactpersoon en coördinator W&T
m.hendriks@despringstok.nl  

Ruben Hebing

Groepsleerkracht groep 6 Mokum Meestert
r.hebing@despringstok.nl  

Diederik Bok

Groepsleerkracht groep 7 Mokum Meestert
d.bok@despringstok.nl  

Michiel Kraal-Yilmaz

Groepsleerkracht groep 8 (maandag, donderdag en vrijdag) Het Doelab (dinsdag en woensdag)
m.kraal@despringstok.nl  

Derya Ersoy Turna

Groepsleerkracht groep 8 (dinsdag en donderdag)
d.ersoyturna@despringstok.nl  

Adrie Tap

Vakleerkracht bewegingsonderwijs (woensdag en donderdag) en lid van de kerngroep van bewo-netwerk
a.tap@despringstok.nl  

Jordy Groenland

Vakleerkracht bewegingsonderwijs (maandag en dinsdag)
j.groenland@despringstok.nl  

Yvonne Voogd

Remedial Teacher (RT'er) en rekenspecialist (maandag en dinsdag & donderdag en vrijdag)
y.voogd@despringstok.nl  

Naima Adda

Leerkrachtondersteuner
n.adda@despringstok.nl  

Tuğba Turkmen

Leerkrachtondersteuner
t.turkmen@despringstok.nl  

Chantal Roosloot

Eventmanager/Onderwijsassistent

Sophie Hermanussen

Directeur
directie@despringstok.nl  

Fleur Markus

Intern begeleider & lid MT
ib@despringstok.nl  

Andrea Joosen

Intern begeleider, lid MT, aandachtsfunctionaris en Anti-pestcoördinator, (maandag en woensdag t/m vrijdag)
ib@despringstok.nl  

Joana de Almeida

Administratie en Management ondersteuner (maandag, woensdag en donderdag)
administratie@despringstok.nl  

Kim Snelton

Conciërge
k.snelton@despringstok.nl