Schoolteam en organisatie

Wij hebben 8 groepen: twee kleutergroepen (1/2A en 1/2B), een groep 3, een groep 4, een groep 5, een groep 6, een groep 7 en een groep 8. Daarnaast hebben we ook de Regenbooggroep, De Ruimte en het Doelab.

 

Wij staan voor u klaar!

Het team bestaat uit enthousiaste groepsleerkrachten, twee onderwijsondersteuners, twee vakleerkrachten bewegingsonderwijs, twee intern begeleiders (IB'ers), een administratrice, een conciërge en een directeur. 

 

Naast bovengenoemde personeelsleden zult u met regelmaat stagiairs tegenkomen. Wij bieden namelijk opleidingsplekken aan voor de PABO, Schoolmaatschappelijk werk en Sociale diensverlening. 

Nanda Mulder

Groepsleerkracht groep 1/2 A op donderdag en vrijdag en groepsleerkracht groep 3 woensdag
n.mulder@despringstok.nl  

Anastasia Voulgari

Groepsleerkracht groep 1/2 B op dinsdag t/m vrijdag
a.voulgari@despringstok.nl  

Martha van de Camp

Groepsleerkracht groep 1/2 B op woensdag

Sylvia Louwris

Groepsleerkracht groep 3 op maandag en dinsdag en donderdag en vrijdag & Cultuurcoördinator, ICT
s.louwris@despringstok.nl  

Isa Kooi

Groepsleerkracht groep 1/2 B op maandag en dinsdag en groep 3 op woensdag en vrijdag

Marion Landsmark

Groepsleerkracht groep 4 op maandag, dinsdag en vrijdag & Cultuurcoördinator
m.landsmark@despringstok.nl  

Ruth Boeijinga

Groepsleerkracht groep 4 op woensdag en donderdag. Taalspecialist op woensdag
r.boeijinga@despringstok.nl  

Naima Adda

Leerkrachtondersteuner groep 4 op maandag, dinsdag en donderdag
n.adda@despringstok.nl  

Diane Scherer

Groepsleerkracht groep 5 op maandag en vrijdag
d.scherer@despringstok.nl  

Marina Hendriks

Groepsleerkracht groep 5 op dinsdag t/m donderdag, leerkracht plusgroep De Ruimte op dinsdag, vertrouwenscontactpersoon en coördinator W&T
m.hendriks@despringstok.nl  

Nina Jourdan

Groepsleerkracht groep 6 op maandag t/m donderdag
n.jourdan@despringstok.nl  

Diederik Bok

Groepsleerkracht groep 7 op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag en Mokum Meestert
d.bok@despringstok.nl  

Ruben Hebing

Groepsleerkracht groep 8 op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Mokum Meestert
r.hebing@despringstok.nl  

Rhonda Huisman

Leerkrachtondersteuner groep 7 op maandag, dinsdag en donderdag

Adrie Tap

Vakleerkracht bewegingsonderwijs op woensdag en donderdag en lid van de kerngroep van bewo-netwerk
a.tap@despringstok.nl  

Jhordy Groenland

Vakleerkracht bewegingsonderwijs op maandag en dinsdag
j.groenland@despringstok.nl  

Yvonne Voogd

Remedial Teacher (RT'er) en rekenspecialist op maandag en dinsdag & donderdag en vrijdag
y.voogd@despringstok.nl  

Hendrien Schutter

Assistent-Remedial Teacher (RT'er) en rekenspecialist
h.schutter@despringstok.nl  

Sophie Hermanussen

Directeur
directie@despringstok.nl  

Joana de Almeida

Management ondersteuner en Administratie op maandag, woensdag en donderdag
administratie@despringstok.nl  

Andrea Joosen

Intern begeleider, lid MT, aandacht functionaris en Anti-pestcoördinator op maandag en woensdag t/m vrijdag. Groepsleerkracht groep 8 op woensdag.
ib@despringstok.nl  

Fleur Markus

Intern begeleider & lid MT
ib@despringstok.nl  

Kim Snelton

Conciërge
k.snelton@despringstok.nl  

Suzanne Klein

Cultuurcoach
s.klein@despringstok.nl